http://www.hilmibeken.com/v1/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8801551.jpg http://www.hilmibeken.com/v1/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/4099502.jpg http://www.hilmibeken.com/v1/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/5556363.jpg http://www.hilmibeken.com/v1/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8673224.jpg http://www.hilmibeken.com/v1/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8311945.jpg

SHELL CLUB SMART CARD

Shell Club Smart Card, Türkiye'de ilk kez Shell tarafından başlatılan ve müşterilere Shell istasyonlarından yaptıkları akaryakıt ve Shell AutoGas alımlarında puanlar kazandıran üyelik ve puan kartıdır.

18 yaşını doldurmuş herkes Shell Club Smart Card sahibi olabilir.

Programa dahil Shell istasyonlarından temin edebileceğiniz ''Başvuru Formu''nu eksiksiz olarak doldurup istasyona teslim ettikten sonra Club Smart Card'ınızı anında alıp puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Club Smart Card Üyesi olarak Shell'den aldığınız akaryakıt ve otogaz için puanlar toplar ve bu puanlarla Club Smart Card Kataloğu'nun çok çeşitli hediyelerinden seçme hakkına sahip olursunuz.

Shell Club Smart Card manyetik bir karttır. Kart numarası ve kartın arkasındaki imza kart sahibini tanımlar. Bu kartlar (kart fiziki bir zarar görmediği takdirde) ömür boyu geçerlidir. Ancak; üç sene boyunca hiç kullanılmamış olan kartlar geçerliliklerini kaybederler.

Her kart sahibinin dört haneli bir şifresi vardır. Bu şifre, başvuru formunda doldurmuş olduğunuz doğum tarihi bilgisinin gün ve ay kısmıdır (gg/aa).

Örnek: Doğum tarihi 1 Nisan 1960 olan bir kişinin şifresi "0104"tür.

Katalog bölümünde, Shell Club Smart Card ile kazandığınız puanlara karşılık seçebileceğiniz hediyeler ayrı ayrı tanıtılmaktadır

Elektronik eşyadan, mutfak eşyasına, otomotiv ürünlerinden, oyuncağa, Ferrari ürünlerinden, hobi ürünlerine pek çok farklı seçenek sizi bekliyor.

Shell Club Smart Card, sizlere Türkiye ve dünyanın en kaliteli, en çok tercih edilen markalarını sunuyor. Hepsi birbirinden değerli bu ürün listesi, farklı beklentilere karşılık verecek şekilde özenle hazırlandı.

Shell Club Smart Card’ın üyelerine sunduğu ayrıcalıklar artarak devam edecek.

Geldikçe kazanın hep kazanın!

Ayrintili Bilgi icin;

https://www.shellsmart.com/smart/index.html?site=tr-tr

 

İletişim Formu


Anketimize katılın

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?


Site İstatistikleri

mod_vvisit_counterBugün31
mod_vvisit_counterDün123
mod_vvisit_counterBu Hafta31
mod_vvisit_counterBu Ay2593
mod_vvisit_counterToplam Ziyaret56687